MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14325419
nr 1432 5419
Matsalsgrupp
7 delar, Rokokostil. Längd: 140 cm. Djup: 105 cm, höjd: 75 cm, iläggsskivor, 50x2cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:02:48
22/11 17:57:48